جلالتمآب محترم شیخ مولوی ندا محمد ندیم، وزیر تحصیلات عالی از پوهنتون پروان دیدن نمود

parwan_admin
Wed, Nov 30 2022 8:41 AM
جلالتمآب محترم شیخ مولوی ندا محمد ندیم، وزیر تحصیلات عالی از پوهنتون پروان دیدن نمود

جلالتمآب محترم شیخ مولوی ندا محمد ندیم، وزیر تحصیلات عالی از پوهنتون پروان دیدن نمود

شیخ مولوی ندا محمد ندیم، وزیر تحصیلات عالی که در مراسم جشن فراغت محصلین موسسه تحصیلات عالی پنجشیرامروز(جمعه ۴ قوس) شرکت نموده بود در ادامه سفرش از پوهنتون پروان نیز دیدن نمود.

در این دیدارمحترم وزیرصاحب تحصیلات عالی را سرپرست معینیت امورمحصلان وهیآت همراهش همراهی می کرد.

محترم وزیر صاحب تحصیلات عالی ضمن قدردانی از کار کرده های اخیر از سوی رهبری پوهنتون پروان بخوبی یادهانی نموده افزود که برای رُشد و ترقی این پوهنتون نهایت سعی خود را بخرچ دهید تا باشد که نهاد های علمی واکادمیک محور تولید علم و دانش و کادر های مجرب و متخصص باشد که کشور از نیاز به متخصصین بیرونی در عرصه های مختلف رهایی یابد.

متعاقباً دکتور محمد عزیزکاظم، رئیس پوهنتون پروان با ارایه گزارش از چگونگی پیشرفت ها در پوهنتون ارشاره نموده افزود که الحمد الله روند ارایه خدمات تحصیلی بدون اندکترین چالش در این نهاد علمی به پیش می رود و اجراآت یومیه در این کانون علمی مطابق به پالیسی امارت اسلامی مقبره ها، لوایح و طرزالعمل وزارت تحصیلات عالی به پیش می رود.

آقای دکتور کاظم، نیز از دست آورد ها و ابتکارات محصلین پوهنحی کمپیوتر ساینس نیز یاد آوری نموده اذعان نمود که باید محصلین که از خود شایستگی و ابتکارات می داشته باشند زمینه‌ی رشد شان به سطح بلند مهیا گردد که بل مقابل وزیر صاحب و عده سپرد که در زمینه همکار خواهند بود.

در ادامه محترم وزیرصاحب تحصیلات عالی از پروژه نیمه کاره لیلیه نیز دیدن نموده افزود که برای شروع دوباره پروژه های نمیه کاره تلاشها جریان دارد تا در تمامی نهاد های تحصیلی که پروژه ها تحت کار و نیمه تمام مانده کار آن شروع شود.

شیخ مولوی ندا محمد ندیم، وزیر تحصیلات عالی اضافه نموده که پوهنتون پروان از شمار پوهنتونهای است که آب هوای خوب و محیط سبز دارد و باید استادان و محصلین از آن استفاده بهینه را بکنند.

Latest news

Mon, Nov 20 2023 9:43 AM
Background image

878 تن از27 رشته‌ی تحصیلی روزانه و شبانه‌ی پوهنتون پروان فارغ التحصیل شدند.

محفلی با شکوهی که به مناسبت فارغ التحصیلان این نهاد علمی امروز یکشنبه 28 عقرب در پوهنتون پروان دایر گردیده بود در آن محترم مولوی دکتور لطف الله خیرخواه معین امور علمی وزارت تحصیلات عالی. . .

Tue, Oct 17 2023 1:42 PM
Background image

گشایش ارگ‌ شاهی جبل السراج پروان بروی بازدیدکنند‌گان داخلی و خارجی

گشایش ارگ‌ شاهی جبل السراج پروان بروی بازدیدکنند‌گان داخلی و خارجی

ارگ‌ شاهی ولسوالی جبل السراج ولایت پروان امروز یکشنبه ۲۳ میزان، با حضور برخی از مقامات مرکزی و مسئولان دولتی محلی. . .

Mon, Oct 10 2022 3:40 PM
Background image

جلسه‌ی اداری با کارمندان واحد اداری دایر شد.

پس از چاشت امروز( سه سنبه 12 میزان 1401 )جلسه‌ی اداری به رهبری محترم قاری برکت الله حنفی معاون مالی و اداری و نماینده فوق العاده وزارت تحصیلات  عالی برای ولایت  پروان  با شماری از آمرین. . .

BACK TO NEWS