سرپرست معینیت امور محصلان وزارت تحصیلات عالی با هیآت همراهش از پوهتون پروان دیدن نمودند

parwan_admin
چهارشنبه ۱۴۰۱/۶/۱۶ - ۱۰:۱
سرپرست معینیت امور محصلان وزارت تحصیلات عالی

سرپرست معینیت امور محصلان وزارت تحصیلات عالی با هیآت همراهش از پوهتون پروان دیدن نمودند!
محترم انجنیر سید اسماعیل روحانی ریس امور محصلان خصوصی و سرپرست معینیت امورمحصلان همراه با انجنیر روح الله روحانی رئیس انکشاف برنامه های علمی، عبدالباری خپلواک رئیس مالی وحسابی و انجینیر ویس الدین بریالی آمر انسجام خدمات محصلان، مقام وزارت تحصیلات عالی از پوهنتون پروان دیدن نمودند.
محترم دوکتور محمدعزیز کاظم رئیس پوهنتون همراه با معاونین امورعلمی و مالی واداری که هیئت یاد شده را همراهی می کرد از شماری بخش های پوهنتون پروان نیز دیدار نمودند.
در جریان این دیدار محترم دکتور محمدعزیز کاظم رئیس پوهنتون پیرامون پیش رفته ها، روند آموزش، چگونگی از اجراآت برای بهبود کیفیت نظام تحصیلی مطابق به پالیسی وزارت تحصیلات عالی، تعداد اعضای کادرعلمی، کارمندان اداری و محصلین معلومات همه جانبه ارایه دشت و در ضمن پیشنهاداتی نیز برای بهبود نظام تحصیلی این کانون علمی که نیاز مبری و اساسی یک جامعه است اشاره نمود.
متعاقباً آقای روحانی از کار و تلاش هیئت رهبری، استادان و کارمندان اداری بخوبی یاد کرده افزود که پوهنتون پروان از شمار نهاد های اکادمیک است که در جایگاه خوب از دید تضمین کیفیت واعتباردهی قرار دارد وی خاطر نشان ساخت که کوشش نهای صورت گیرد تا این جایگاه حفظ و در قدمه های بعدی سیر صعودی نیز داشته باشد.
در ادامه پوهندوی دکتور عبدالحق حنیف معاون امورعلمی و قاری برکت الله حنفی معاون مالی واداری وعده سپردند که دو شا دوش شخص رهبری پوهنتون برای داشتن یک پوهنتون نیک نام گام خواهند برداشت.
دیدار سرپرست معینیت امور محصلان در حال از پوهنتون پروان صورت می گیرد که آقای روحانی در یک سفررسمی با تیم همراهش از 9 ولایت شمال افغانستان به هدف بررسی وضعیت پوهنتونها دولتی و خصوصی نیز دیدار نموده است.

تازه ترین اخبار

پنجشنبه ۱۴۰۱/۶/۳۱ - ۹:۴۹
Background image

کمیته ارشاد و دعوت پوهنتون پروان نخستین برنامه خود را دایر نمود!

کمیته ارشاد و دعوت پوهنتون پروان نخستین برنامه خود را دایر نمود! مسئولان در پوهنتون پروان از برگزاری نخستین برنامه‌ی زیر عنوان »اتحاد و یکپارچه‌گی « از سوی کمیته ارشاد و دعوت خبر می. . .

پنجشنبه ۱۴۰۱/۶/۳۱ - ۹:۲۲
Background image

شورای علمی پوهنتون پروان دایر گردید!

دوشنبه 28 سنبله 1401
23 صفر 1444
شورای علمی پوهنتون پروان دایرشد!
شورای علمی پوهنتون پروان به رهبری محترم دکتور محمد عزیز کاظم رئیس پوهنتون، معاونین محترم امورعلمی، مالی وادرای، امور. . .

دوشنبه ۱۴۰۱/۶/۲۱ - ۱۵:۴۲
Background image

پوهنحی انجینری پوهنتون پروان با ریاست شهر سازی تفاهمنامه همکاری امضاء نمود

پوهنحی انجینری پوهنتون پروان با ریاست شهر سازی تفاهمنامه همکاری امضاء نمود.
مسولان در ریاست پوهنتون پروان از امضاء توامیت همکاری با ریاست شهرسازی این ولایت خبر می دهند.
دکتور محمد عزیز. . .

BACK TO NEWS